Wesele góralskie – Zakopane i jego okolice to świetna lokalizacja na taką uroczystość!

20 czerwca 2023 0 Comments

Marzysz o wyjątkowym ślubie i weselu w góralskim stylu? Zakopane i góry to coś, co kochasz? Sprawdź pensjonat „Cztery Pory Roku” w Kościelisku! Wesele góralskie Zakopane to niezwykła okazja do przeżycia tradycji i kultury Podhala. Cały zespół pracujący w tym miejscu gwarantuje Ci i Twoim gościom niezapomniane chwile pełne radości, tańców, śpiewów i przysmaków góralskiej kuchni. Oprócz tego zapewnią świetną organizację oraz prawdziwą muzykę, która jest dumą tej części kraju! W ofercie znajdziesz także tort weselny, dekoracje, kompleksową obsługę, góralskie przysmaki oraz wiele, wiele więcej! Sprawdź ich ofertę już dziś!

Tradycyjne wesele góralskie w malowniczym Zakopanem – sprawdź, czy jest to dla Ciebie!

Wesele góralskie Zakopane oferuje niezwykle wiele unikalnych elementów, które razem tworzą harmonijną i estetyczną całość. W Polsce są bardzo popularne wesela w stylu boho, rustykalnym czy minimalistycznym. Jeżeli chcesz wyróżnić się na tle innych, to koniecznie postaw na wesele góralskie! Zakopane i jego okolice to świetna lokalizacja na tego typu uroczystości. Dzięki doświadczonej załodze pracującej w obiekcie „Cztery Pory Roku” przeniesiesz się w atmosferę regionu góralskiego, a widok na Tatry, tradycyjna góralska architektura i wyjątkowy klimat stworzą niezapomnianą oprawę dla Twojego ślubu i wesela.

Organizacja niezapomnianego wesela góralskiego niedaleko Zakopanego!

Góralskie wesele to nie tylko piękna oprawa w malowniczej scenerii Zakopanego, lecz także bogata tradycja i zwyczaje. W tym rejonie Polski przykłada się bardzo dużą uwagę do organizacji tego typu przyjęć, nawet już na etapie narzeczeństwa. Jedną z takich aktywności są wypytowiny, które polegają na tym, że przyjaciel pary młodej, na przykład świadek, wygłasza przemowę błogosławiącą nowożeńców w imieniu rodziców z obu stron. Takich tradycji jest naprawdę sporo, więc warto byłoby wziąć chociaż kilka podczas organizacji ślubu i wesela.